poniedziałek, 22 lipca 2024

użytkownik: niezalogowany [zaloguj]

 szybki dostęp

login

hasło

 
Rejestracja
Przypomnienie hasła


Zobacz w jakich
miastach działamy

 • Krok po kroku
 • Kalkulatory:
     - kredyt hipoteczny
     - kredyt samochodowy

 • Wszystko o kredytach
 •  
   

  Krok po kroku

  W celu wysłania zapytania kredytowego należy wykonać następujące czynności:

  1. Rejestracja i potwierdzenie rejestracji za pomocą poczty elektronicznej.
  2. Należy sprawdzić czy witryna smartbank.pl nawiązała współpracę z bankami w miejscowościach w których szukają Państwo ofert kredytowych. Informacja ta dostępna jest na stronie.
  3. Przed wysyłką zapytania należy zdecydować o wyborze waluty kredytu i ilości rat. Do wstępnego wyboru ilości rat mogą Państwo użyć kalkulatora zamieszczonego w serwisie smartbank.pl lub użyć kalkulatora umieszczonego w formularzu zapytania kredytowego.
  4. Po wypełnieniu formularza zapytania kredytowego należy wybrać miasto, z którego chcą Państwo otrzymać oferty kredytowe.
  5. Po sprawdzeniu wszystkich wpisanych danych można wysłać zapytanie kredytowe. Jeżeli nie są Państwo pewni poprawności wpisanych danych to istnieje możliwość zapamiętania wpisanego zapytania bez wysyłania. Po sprawdzeniu poprawności danych mogą Państwo dokonać wysyłki zapytania kredytowego.
  6. Po dokonaniu wysyłki należy wybrać datę i godzinę o której pracownik witryny smartbank.pl skontaktuje się z Państwem drogą telefoniczną w celu potwierdzenia chęci rozesłania zapytania do banków i ustalenia terminu zamknięcia ofertowania. Podczas autoryzacji mogą Państwo w porozumieniu z pracownikiem witryny smartbank.pl skorygować ewentualne błędy w formularzu zapytania.
  7. Po pozytywnej autoryzacji zapytania kredytowego zostaje ono automatycznie rozesłane do banków mających siedzibę w wybranym przez Państwa mieście.
  8. Za pomocą poczty elektronicznej będą Państwo informowani o otrzymywanych ofertach. Ponadto istnieje możliwość przeglądania szczegółów otrzymanych ofert po zalogowaniu się na stronie smartbank.pl.
  9. Po zakończeniu ofertowania mogą Państwo wybrać najlepszą z ofert. Wybór oferty powoduje wysłanie Państwa danych kontaktowych do pracownika banku, który przygotował wybraną ofertę.
  10. Po pierwszym spotkaniu z pracownikiem banku i po podpisaniu umowy kredytowej wystawiają Państwo oceny usługi bankowej na stronie smartbank.pl. Oceny można wystawiać po wejściu do szczegółów wybranej przez Państwa oferty.


  Strona główna | FAQ | O nas | Kontakt | Polityka prywatności
  © smartbank.pl 2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Projekt i realizacja: compunet Polska