poniedziałek, 22 lipca 2024

użytkownik: niezalogowany [zaloguj]

 szybki dostęp

login

hasło

 
Rejestracja
Przypomnienie hasła


Zobacz w jakich
miastach działamy

 • Krok po kroku
 • Kalkulatory:
     - kredyt hipoteczny
     - kredyt samochodowy

 • Wszystko o kredytach
 •  
   

  O nas

  Oddajemy do dyspozycji unikalne narzędzie internetowe, za pomocą którego mogą Państwo wyszukać najlepszy kredyt hipoteczny lub kredyt samochodowy. Przy obecnej ilości banków i poziomie skomplikowania ofert kredytowych coraz trudniej wybrać najlepszy kredyt. Chcąc ułatwić proces wyszukiwania i wyboru najlepszej oferty kredytowej stworzyliśmy witrynę smartbank.pl. Nasza usługa polega na rozsyłaniu wpisanego przez Państwa zapytania kredytowego do banków w miejscu Państwa zamieszkania. Wszystkie zebrane oferty kredytowe są adresowane specjalnie do Klienta wysyłającego dane zapytanie kredytowe. Po zamknięciu terminu ofertowania mogą Państwo sprawdzić wysokości rat kredytowych, wielkości odsetek, prowizji i oprocentowania otrzymanych ofert kredytowych. Po podjęciu przez Państwa decyzji o wyborze najlepszej oferty kredytowej, pracownik banku zostanie poproszony o kontakt w celu umówienia spotkania. W ten prosty sposób mają Państwo możliwość wybrania najlepszej oferty kredytowej bez konieczności wielotygodniowych wędrówek po oddziałach banków, prowadzenia rozmów z doradcami kredytowymi i pracownikami banków.

  Wszystkie informacje zawarte na stronie smartbank.pl pragniemy przedstawiać w prosty sposób używając czytelnych terminów i określeń. Wszelkie opinie i uwagi na temat strony smartbank.pl będą zawsze mile widziane.

  Dzięki witrynie smartbank.pl dajemy Państwu pewność wyboru najlepszej oferty na rynku i dodatkowo skracamy czas jaki muszą Państwo przeznaczyć na poszukiwania.

  Życzymy udanych zakupów,

  Zespół smartbank.pl


  Strona główna | FAQ | O nas | Kontakt | Polityka prywatności
  © smartbank.pl 2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Projekt i realizacja: compunet Polska